O nás

Stavebná firma Ľubomír Pelachy LP-STAVmix bola založená v roku 2000 so zámerom realizovať rekonštrukciu bytových jadier a úpravu bytov. Počas obdobia svojej pôsobnosti svoju činnosť rozšírila o vykonávanie výkopových a zemných prác, realizáciu bytových a občianskych stavieb, ich rekonštrukciu.

Našu stavebnú činnosť prezentujú zrealizované stavby nielen v rámci okresu Banská Štiavnica, ale aj mimo jeho územia. Realizujeme široký okruh stavieb od inžinierskych sietí, cez drobné objekty pozemných stavieb, rodinné domy a garáže až po výstavbu polyfunkčných objektov, či rekonštrukciu stavieb. Pri takomto stavebnom zábere sú našimi zákazníkmi nielen súkromní investori, ale aj obchodné spoločnosti, štátna a verejná správa.

Ponúkame zatepľovacie práce, hydroizolácie striech, pokládky krytiny, stavby krovov, povrchové úpravy fasád, poradenstvo v oblasti stavebníctva. 

  

V rámci predmetu svojej činnosti predovšetkým zabezpečujeme:

  • realizáciu stavebných prác všetkého druhu, hlavne v oblastiach pozemného, inžinierskeho, priemyselného, cestného staviteľstva ako aj rekonštrukčné práce;
  • obchod s tovarom rôzneho druhu, prenájom tovarov rôzneho druhu, hlavne v oblasti stavebných materiálov, strojov a mechanizmov;
  • stavebnú a pozemkovú, projektovú a inžiniersku prípravu stavieb, organizačné a obchodné zabezpečenie stavieb, ostatnú investorskú činnosť, poradenské a konzultačné činnosti pre stavebníkov investorov, vrátane finančnej poradenskej činnosti.

 

V roku 2007 sme otvorili predajňu stavebného, vodoinštalačného materiálu, pracovného náradia. Predajňu postupne doplňujeme o krmivá pre domáce úžitkové zvieratá a hrabavú hydinu.

 

Tel.: 045/290 12 13

E-mail: info@lp-stavmix.sk

predajna

Otváracie hodiny:

PO - PIA: 7:00 - 16:00
SO: 7:30 - 12:00

©2024 LP-Stavmix. All Rights Reserved. Designed By ITMedia

Search